Sada pro miminko Altens Maxík s vílama
- Novinka

- Kompletní specifikace
- Sada pro miminko Altens Maxík s vílamana dotaz1 373 Kč
Sada MAXÍK s vílama - Hnízdečko a Rychlozavinovačka s šněrováním + polštárek Zdarma / možné došít mantinely do postýlky.
Toto zboží je pouze šité na zakázku, dle vlasního výběru barev
- Hnízdečko pro děti Maxík , který je v celku je úžasná vychytávka pro kojence, batolata a jejich rodiče.
- Maxík má obrovskou výhodu, že je ušitý v celku, tím se nerozevírá a pomocí tkanic jen upravujete stažením jak lem bude vysoko . Po roztažení získáte ucelenou plochu , třeba právě na hraní.
- Dětem, jímž se krásně spinkalo v hnízdečku , ale už z něho vyrostly je určeno právě hnízdečko Maxík, které jim vydrží až do batolecího věku. Mohou tak dále spinkat ve známém prostředí, ve kterém se cítí bezpečně a díky tomu je jejich spánek kvalitnější.
- Maxík je pro miminka přibližně od 3 a více měsíců .Povolením nebo utažením šňůrek můžete snadno změnit šířku hnízda tak, aby vždy ideálně obklopovalo Vaše děťátko. takže hnízdečko využijete i pro větší a delší děti.
- Hnízdečko je oboustranné.
- K Maxíku patří také rychlozavinovačka se šněrováním, nemusíte se obávat rozlepení suchého zipu a dítě stáhnete jak potřebujete
- Rychlozavinovačka má stejné zavazování jako klasická zavinovačka.
Jedná se o ruční práci, šijem s láskou, pečlivostí a originalitou.





Sada obsahuje:
Rychlozavinovačka 75 x 75 cm + šněrovačka
Hnízdečko Maxík ložní plocha 40 x 80 cm
celková 120 x 75cm
