o značce Altens

O nás

 Naše firma byla založena v roce 2013.

Dodáváme kojenecké zboží až k Vám domů, spolupracujeme s českými výrobci a hlídáme si kvalitu i včasné dodání.

Vybere si u nás opravdu každý.

Máme v nabídce nejen TOP NOVINKY  ale také SLEVY  ve výprodeji.

V případě, že máte nějaké otázky nebo potřebujete poradit, obraťte se na nás prostřednictvím on-line chatu, který naleznete v dolním pravém rohu našich stránek, nebo volejte či zanechejte zprávu, popřípadě e-mail. info@altens.cz  reagujeme max do  hodiny.

Jsme výrobci a jedná se o ruční výrobu ALTENS

Děkujeme že podporujete Českou výrobu :)

Naše firma byla založena v roce 2013.Jsme specialisti na výrobu ložního prádla, vybavení do postýlek, hotelového textilu. Vyrábíme na přání a zakázku pro různé segmenty zákazníků. Vybere si u nás každý, zakládáme si nejen na zpracování ale hlavně na kvalitních materiálech a neotřelém designu!

Naše společnost Altens.cz převážně vyrábí ložní textil a kojenecké vybavení, ale ve skutečnosti se snažíme plnit Vaše přání . Mezi naše zákazníky patří také  hotely, penziony, ale i a ubytovací zařízení. Zakládáme si na  vysoké kvalitě , zvolených materiálech a vhodných technologických operací výroby a proto získávají produkty Altens.cz vlastnosti vysokého tepelného i omakového komfortu.

Občas si ani neuvědomujeme že trávíme spánkem skoro až 30% svého života a je to jediný odpočinek, který je pro nás nenahraditelný. Z těchto důvodů je potřeba vybírat lůžkoviny, kde materiály, dotýkající se pokožky, jsou vyrobeny z přírodních materiálů, které jsou hřejivé, splývavé a příjemné na omak. Výplňovými materiály (převážně do kojeneckého sortimentu) rozumíme vysoce kvalitní duté vlákno (ne žádnou náhražku), které splní tepelné požadavky všech zákazníků. Toto duté vlákno je snadné na údržbu a díky tomu je šíření bakterií je značně omezeno.

Uspokojíme požadavky nejnáročnější hotelové klientely, ale i malých rodinných penzionů, ubytovacích zařízení nebo mateřských školek. Dle vašich požadavků vám přímo na míru uděláme cenovou nabídku. Produkty v nabídce hotelové textilu jsou určené pro firmy.   Zboží z hotelového programu není standardně k dostání pro maloobchodní prodej. Toto zboží je určeno  zákazníkům z řad ubytovacích zařízení.

Specializujeme se na výrobu ze 100% bavlny v úpravě hladké , krepové, flanelové, saténové, brokát,damašek. Potisky digitální ve vysoké kvalitě, různé druhy stylů a designu  nezapomínáme ani na děti a vybavení jejich pohodlných postýlek a dalšího sortimentu z naší dílny.

Tkanina pro dětský textil je certifikován a odpovídá hygienickým požadavkům pro děti do 3. let.  

Snažíme se pro neotřelý design a zakládáme si na kvalitě materiálů i zpracovaní.

V nabídce naleznete METRÁŽ, GALANTERII, která je nepostradatelnou součástí.

Už nemusíte chodit do přeplněných obchodů, nakupujte v klidu a z pohodlí Vašeho domova.

Nakupovat u nás je zábava!

V případě, že máte nějaké otázky nebo potřebujete poradit, obraťte se na nás prostřednictvím on-line chatu, který naleznete v dolním pravém rohu našich stránek.